O nas

GRANDA zasila polską scenę odzieżową od 2003 roku. Nasze ciuchy szyjemy w Polsce, a żeby było jak najtaniej to 90% w Warszawie. Naszym celem są wysokiej jakości ciuchy i akcesoria z dopiskiem "GRANDA-wyprodukowano w Polsce". Każdego dnia walczymy o tę jakość i trochę brakuje nam czasu na marketing, ale dla nas ważniejsze są ciuchy. GRANDA to nasza pasja, tworzymy coś, co sami nosimy. Poza tym normalnie pracujemy i zarabiamy w innych miejscach, by móc realizować tę pasję. 

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

Zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami, do zgłaszania uwag i opinii na temat naszych ciuchów, chcemy ciągle poprawiać nasze produkty. Jeśli nie pasuje Wam rozmiar, kolor, piszcie, wymienimy, dogadamy się, chcemy, żeby każdy był zadowolony z naszych ciuchów.

ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY

Jeśli coś projektujecie, rysujecie i widzicie to na ciuchach GRANDY, potraficie zmalować jakiegoś konkretnego logosa, odzywajcie się do nas, chętnie razem podziałamy.

GRANDA

e-mail: granda@granda.pl

mobile: +48 515515941

 

Korespondencja / magazyn:

GRANDA

ul. Herdera 14/28

10-691 Olsztyn

 

sklep GRANDA.PL jest prowadzony przez:

PASCON

ul. Wiecherta 13/1

10-691 Olsztyn

NIP:7393380769

REGON: 281600541

 ·  Męskie:  Kurtki,  Bluzy,  Koszule,  T-shirt,  Polo,  Swetry,  Spodenki  ·  Damskie:  ,  Polo,  Bluzy,  Koszule,  T-shirt,  Swetry  ·  Akcesoria  ·  Wyprzedaż  · 
 ·  Pomoc  ·  Regulamin  ·  Kontakt  ·  O nas  ·  Zarejestruj się  ·  Zaloguj się  · 

SINCE 2003 | GRANDA.PL | ON LINE STORE & SERVICE | 2018 ©GRANDA All Rights Reserved

OPROGRAMOWANIE: ersoft.pl